angama Photo by Avelino Calvar Martinez from Burst

Jak poprawić zdolność do uzyskania kredytu gotówkowego?

W życiu każdego z nas zdarzają się sytuacje, w których stajemy przed koniecznością szybkiego uzyskania gotówki. Czasami kwota jaką potrzebujemy przekracza naszą zdolność kredytową w banku. Najlepszym wtedy rozwiązaniem będzie zwrócenie się o pomoc do kogoś z rodziny, aby stanowiła drugą osobę biorącą kredyt. Dla banku oznaczać to będzie wzrost naszej wspólnej zdolności, a  ponadto uzyska dodatkowo rozłożenie ryzyka udzielenia złego kredytu na dwie osoby.

Jak zwiększyć naszą zdolność kredytową.

W wielu przypadkach staranie się o środki finansowe z banku kończy się niepowodzeniem, gdyż analiza naszej zdolności kredytowej wskazuje bankowi zbyt mały dochód. Nie wszyscy wiedzą, iż istnieje bardzo prosta metoda podniesienia naszej zdolności. Wystarczy aby wszystkie pieniądze przechodziły przez nasze konto w ciągu roku. Bank sugeruje się także ilością środków jakie przepłynęły przez nasze konto w obrębie dan. Możemy przelewać środki między kontami małżonków, rodziców i dzieci, miedzy naszymi różnymi kontami.

Gdzie starać się o kredyt gotówkowy?

Kiedy chcemy albo musimy szybko i bez kłopotu uzyskać większą gotówkę warto pomyśleć o kredycie gotówkowym w banku https://www.defu.com.pl. Jeśli nie chcemy uzyskiwać go w banku, w którym mamy konto możemy zrobić to w dowolnym banku. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, iż większe banki dysponując większymi kwotami udzielają większej ilości kredytów, a przede wszystkim mają większe zabezpieczenia na wypadek udzielenie złego kredytu. Łatwiej więc będzie nam uzyskać kredyt w dużym banku niż w mniejszym. Iść za tym mogą też niższe opłaty, odsetki, czy chociażby łatwiejsze procedury. Bank taki ma pieniądze i chce je pożyczyć. Mały bank będzie natomiast minimalizował ryzyko poprzez wyższe odsetki, utrudnienia w dostępności pożyczki czy wybieranie klientów o największej wiarygodności.