Przede wszystkim, w tym artykule uświadomimy Ci, jak dokładnie działa prostownica.

Przede wszystkim, w tym artykule uświadomimy Ci, jak dokładnie działa prostownica. Wtedy sama będziesz mogła odpowiedzieć sobie na pytanie, czy prostownica niszczy włosy. Prostownica, niezależnie od swojej budowy, nagrzewa się do wysokiej temperatury.

Przykładamy ją do włosów – prostownica

Przykładamy ją do włosów, przeciągamy przez nie i powtarzamy tę czynność do uzyskania wymarzonego efektu prostych włosów. Oznacza to, że są one bezpośrednio w kontakcie z gorącą powierzchnią. Niezależnie od tego, co gwarantuje nam producent: że prostownica wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, wysokiej jakości ceramiki czy innych materiałów, o których na dobrą sprawę niewiele możemy wiedzieć, zawsze włosy są w bezpośrednim kontakcie z wysoką temperaturą. Każda z nas na pewno doskonale wie, jaką krzywdę można wyrządzić swoim włosom, niewłaściwie używając suszarki, lub używając suszarki, która sama w sobie jest niewłaściwa.

Jeśli za bardzo przygrzejemy włosy prostownicą

Jeśli za bardzo przygrzejemy włosy, czujemy nieprzyjemny zapach. Jeśli nigdy Ci się to nie zdarzyło, to świetnie. Jednak na pewno miałaś okazję widzieć kobiety po trwałej ondulacji. Jak wyglądają ich włosy jakiś czas po zabiegu, kiedy loki nie wyglądają już jak przemiły baranek? Niekorzystnie, prawda?

fryzjerskie suszarki z prostownicą

To właśnie działanie specjalnej substancji nakładanej na włosy, która uaktywnia się podczas emisji wysokiej temperatury przez monstrualne fryzjerskie suszarki. Również prostownicą, używając jej niewłaściwie, możesz zrobić swoim włosom krzywdę.

Pomyśl: niezależnie od tego, czy przesuwasz po swoich włosach szerszą prostownicę mniej razy, czy węższą więcej razy, aby osiągnąć swój wymarzony efekt, Twoje włosy i tak przez taki sam czas narażone są na wysoką temperaturę. Struktura włosa, choć jest martwy i nie ma w sobie czucia, jest delikatna i należy się o nią odpowiednio troszczyć.

Nakładamy na włosy odżywki fryzjerskie prostownicą suszarki

Nakładamy na włosy odżywki, aby wypełniły nadłamane fragmenty, aby wzmocniły mikro uszkodzenia, aby sprawiły by końcówki nie wyglądały na rozdwojone. Spożywamy suplementy, wzbogacamy dietę o witaminy, a później wszystko możemy zniwelować używaniem prostownicy.

Prostownicy nie używać jej zbyt często

Dlatego pamiętaj, aby przede wszystkim nie używać jej zbyt często i nie używać nałogowo, nadmiernie, każdego dnia, zwłaszcza na włosy tuż po kąpieli bez nałożenia na nie odżywki.

Instrukcja prostownicy